Избрани Новини
Все още няма следа от 7-годишния Веселин Игнатов
Полицията продължава вече десети ден да полага усилия за откриването на 7-годишния Веселин Димитров Игнатов.
Предприети са всички необходими действия, ангажиран е значителен ресурс, постъпилите сигнали от граждани се проверяват своевременно, но все още няма никакъв резултат.
Затова от МВР отново умоляват гражданите, които разполагат с информация за детето, да сигнализират на телефони 166, 112, 9820838, 9826034 или в най- близкото районно управление на МВР.
Заместник-министър Павлин Димитров и заместник-директорът на СДВР комисар Стоян Велчев се срещнаха с родителите на момчето и им обясниха подробно с направеното до момента. Същевременно беше подчертано, че към всички случаи на издирване служителите на реда подхождат с еднаква ангажираност и отговорност.
Изчезналият Веселин Игнатов е от София, с последен адрес в Нови Искър, в неизвестност от 11 часа на 27 април. Той е висок около 130 см, със светло кестенява, къса коса. Бил е облечен със синьо шушляково яке, долнище на червен анцунг, сива блуза и обут с бежови обувки. Момчето страда от аутизъм, изглежда по-голямо от възрастта си, но почти не говори.
Топ Новини