Избрани Новини
Данъчните продават 15 коли на длъжници от Варна
НАП Варна започна провеждането на публични продажби чрез търгове с тайно наддаване на отнети и изоставени в полза на държавата вещи от съдилища, прокуратура и Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури.
На 4-и август е организиран първият за годината търг, който ще се проведе в сградата на ТД на НАП Варна, стая № 203. На търга ще бъдат предложени за продажба 12 леки и 3 тежкотоварни автомобила. Сред возилата, които са обявени за продан, са Мерцедес-200Е, Фолксваген „Пасат”, Форд „Ескорт”, Рено „Еспейс” и др. За продажба са обявени и дърва за огрев, бетонни стълбчета, газови пистолети, моторни резачки и други стоки. Огледът на вещите ще се извърши от днес до 29-и юли по местонахождението им.
Предложенията за участие в търга се подават в сградата на ТД на НАП Варна, бул. „Осми приморски полк” № 128 от утре до 30.07.2010 г., а така също и по пощата. Депозити за участие в търга се приемат до 30.07.2010 г.
Подробна информация за вида на стоките и началните тръжни цени може да намерите на страницата на НАП в интернет на адрес: http//www.nap.bg и на телефони 052/360 734, 052/303 419.