Сринаха групата във Фейсбук “М-тел са лъжци”

Новините

19-01-2011, 12:30

Автор:

varnautre

Всичко от Автора

Срутиха най-старата и голяма стена във Фейсбук с близо 46 000 души, алармират БЛИЦ по сигнал на читатели.

Групата в социалната мрежа “М-тел са лъжци” бе събрала за близо 5 месеца почитатели, обединени от наглостта на мобилния оператор.

“Интересното обаче е, че администраторите на социалната мрежа са изключили администраторските права на създателя на въпросната група. Човекът е изпратил допитване, доста хора го съветваха какво да направи. Днес той е отново с права и може да пише от името на групата. Но изведнъж членовете станаха около двеста. Тоест една бройка от 46000 души изчезна. Изчезна и историята  на стената на групата - хилядите мнения на потърпевши клиенти на М-Тел”, алармира читател.

“М-тел дава достъп до сайта Фейсбук през своята мрежа напълно безплатно. Тоест всеки може да въведе адресите 0.facebook.com или zero.facebook.com на мобилния си телефон и при посещението на съответната страница не му се генерира платен трафик. От което излиза, че М-тел и Фейсбук са партньори. И като се навържат фактите излиза, че от мобилния оператор може да са пуснали едно оплакване до централата или представителството на Социалната мрежа в Европа или България и онези няма как да откажат и блокират администратора на групата. А сега като му връщат правата изтриват почти всички членове и техните мнения."Мтел са лъжци" обединяваше най-много потребители, изразяващи недоволството си от трите мобилни оператора в България. Но ето какво стана в един момент - яко триене и незачитане мнението на хората, възмущава се още нашият читател.