Локомотив (Варна) срещу Добруджа за хандбалната купа на България

Архив Варна

07-02-2011, 19:34

Автор:

varnautre

Всичко от Автора

Жребият за четвъртфиналите за Купата на България по хандбал при мъжете бе изтеглен днес.

В най-интересната среща един срещу друг във Варна ще се изправят Локомотив и Добруджа. Двубоят е на 12 февруари. Останалите срещи са: Асти - НСА, Локомотив (ГО) - Шумен, Стови - Спартак (Варна).

"Нашата цел в мача е задължителна победа и да намерим място сред първите четири тима в турнира. Шансовете да отстраним Локомотив са напълно реални. Статистиката от последните мачове също е на наша страна. В последните официални срещи нямаме загуба от Локомотив в Добрич и Варна.

Имахме предварителна уговорка с тях са проведем контрола преди четвъртфиналните си срещи, но жребият провали плановете ни", заяви клубният президент на добричлии Георги Андреев.
Той добави, че Добруджа ще домакинства на турнира за купата на България при юношите до 15-годишна възраст. Срещите ще бъдат през пролетта.