Организаторите официално обявиха отлагането на LOOP ELEVATION

Архив Варна

25-06-2011, 14:30

Снимка:

FAN PHOTOS

Автор:

varnautre

Всичко от Автора

Организаторите на фестивала LOOP ELEVATION съобщават, че поради лоши климатични условия и с оглед безопасността на хората, вторият ден на фестивала няма да се състои. Решението е взето въз основа на официално становище от кмета на община Разлог. По последни данни от НИМХ скоростта на вятъра е между 80 и 100 км в час.

Важна информация:
Автобусите на фестивала за съответните дестинации ще потеглят на 25.06.11г (днес) в 18:00 часа от къмпинга.

В понеделник (27.06.2011г.) организаторите ще дадат информация за това как и къде ще бъдат върнати парите от закупените билети и eleva (талони за храна и напитки) .

Организаторите поднасят извиненията си на всички фенове, групи и артисти, партньори и медии.

За отменения лайв на Jamiroquai снощи връщаха по 10 лева срещу представен билет.

Снощи, след като той не се качи на сцената, заради навехнат крак, доста хора бяха разочаровани, но Morceeba и най-вече Parov Stelar доста компенсираха. Последните се превърнаха в хедлайнери доста успешно и разтанцуваха няколко десетки хиляди души и под звуците на брас секцията си.

Както обикновено, феновете на такива мероприятия са свикнали да чакат и да се редят на опашки,но неочаквано нямаше проблеми с тоалетните. В случая тоалетни има навсякъде и са сравнително чисти.

На всеки 15мин. върви безплатен транспорт от Банско и Разлог, в двете посоки.

Разбира се, след като Parov Stelar слязоха от сцената, се стече огромна маса хора към автобусните спирки. Чакаше се много, но все пак всички се прибраха.

Пазарува се е Елевове, които се купуват с левове. Тукашната валута е 1 елев = 1 лев, така малко неприятно се получава, че вместо на 1 опашка, когато искаш да си вземеш нещо, чакаш на 2.

Всичко в Банско е изключително скъпо, но повечето от нас притежават десетки елевове, които най-вероятно няма да има къде да изхарчим. Феновете предлагат да бъде отворен един бар, където да бъдат изхарчени.

Банкнотите приличат на парите за монополи и повечето от нас се заредиха с тях още вчера, за да не чакат на опашка и днес.

* Елевовете се изкупуват обратно, но няма транспорт за извозване на феновете в момента.

Днес в 19ч ще има автобус Разлог-Варна,научи екипа на ВарнаУтре.бг.

За утре още не е ясно, евентуално ще има и други курсове.