Трагичен Спартак 1918 губи с 0:2 от Сливен

14-08-2011, 21:41

© ВАРНАУТРЕ.БГ

Спартак 1918 загуби домакинската среща в 18 ч днес на стадион Спартак.

Трагичен Спартак 1918 падна с 0:2 от Сливен в първия си мач от Източна "Б" група във Варна днес.

Гостите играха по-грамотно и по-правилно и потопиха в дълбок размисъл за футбола домакините.

През второто полувреме обаче логичното се случи, след като влезлият Ивелин Костов раздвижи играта на сливналии. В 60-ата минута именно той разходи няколко бранители на домакините. Топката отскочи към Валентин Веселинов и той я заби с безпощаден удар под гредата - 0:1. Шест минути по-късно Мирослав Миндев постави точка на спора. Атаката пак подхвана Костов и след ниско центриране отдясно Миндев насочи топката в мрежата - 0:2.

Сливенци имаха също греда на Апостолов и направиха още два пропуска. За домакините с почетен гол се размина Беадиров. В края на първото полувреме с тежка контузия напусна Ивайло Петров от гостите. Той бе откаран в болница, където е установено, че е скъсал връзки на глезена.