ГЕРБ се заяви предизборно във Фейсбук

Новините

17-08-2011, 14:03

Снимка:

azsumza.bg

Автор:

ВарнаУтре

Всичко от Автора

Най-активни потребители във форума носят многозначителните имена Николай Василев и Иван Костов, но нямат нищо общо с истинските личности.

Социална мрежа за директна комуникация с електората пусна ГЕРБ във Фейсбук, съобщи Vsekiden.

На адрес azsumza.bg („Аз съм за“) всеки може да сподели гражданската си позиция за развитие на своя регион. Кандидат-кметовете пък ще отговарят в сайта, целта е да продължат да правят това и след като бъдат избрани.

Според Елен Герджиков, който е отговорник за рекламните материали в кампанията на управляващите е време „ да спрем да определяме гражданската си позиция негативно или просто като отричаме дадена личност или политическа идея. Време е да изразим своите виждания и този сайт дава тази възможност”.
След регистрация или вход през Фейсбук посетителите се приканват да отговарят свободно на въпросите “Какво искаш да промениш в своята община?” и “ Какво очакваш от новата общинска администрация?”.

Към момента са активирани две секции “Новини” и “Дискусии”. В секция “Дискусии” вървят два дебата “Аз съм за … кмет на ГЕРБ”, където най-активни са хасковлии, и “Аз съм за: Дискусия”.

Включени са още две дискусии “Реставриране на стари къщи в София” и “Приют за бездомни кучета и котки”. Най-активни потребители във форума носят многозначителните имена Николай Василев и Иван Костов, но нямат нищо общо с истинските личности.