Юношите старша възраст на Черно море с равенство при гостуването си на Чавдар (Етрополе)

Всичко от Автора

В следващия кръг на 29 август варненци посрещат връстниците си от „Черноморец“ Бургас.

В среща от 2-ия кръг на Елитната ни юношеска група до 19г., варненският Черно море и домакините от Чавдар (Етрополе) не успяха да излъчат победител, завършвайки наравно 1-1, пише клубният сайт.

Двубоят не започна по най-добрия начин за младите „моряци“ и в 15-та мин. след ъглов удар и заучено положение, вратарят Кирчев трябваше да вади топката от мрежата. До почивката играта бе равностойна, като домакините съумяха да запазят преднината си. През второто полувреме варненци заиграха по-активно и резултатът не закъсня – в 55-та мин. Атанас Илиев възстанови статуквото след асистенция на Бекир Расим.

До края на срещата младите „моряци“ направиха 2-3 добри контраатаки, като домакините отговориха със същото, но гол в една от двете врати така и не падна и двата тима си поделиха точката.

След двубоя треньорският щаб на Черно море – Валентин Станчев и Тодор Каменов, заявиха, че са доволни от играта на своите възпитаници, особено през второто полувреме. В следващия кръг на 29 август варненци посрещат връстниците си от „Черноморец“ Бургас.

Черно море: Николай Кирчев; Костадин Иванов (Цветан Караколев); Йордан Иванов; Георги Радев; Димитър Кунев; Никола Найденов; Петър Михайлов (65′ Станислав Николов); Виктор Митев (65′ Слави Сталев); Бекир Расим; Атанас Илиев; Кристиян Димитров (75′ Митко Митков).