Спартак 1918 уреди контрола със Светкавица

Спорт

24-08-2011, 15:31

Автор:

ВарнаУтре

Всичко от Автора

Контролата с отбора от А група ще се играе на 31 август от 17 ч. на стадион „Спартак”

Наставникът на Спартак 1918 е приел оферта за контролна среща от ръководството на новака в А група Светкавица (Търговище).

Тя е предвидена за 31 август от 17 ч. на стадион „Спартак”.

Първоначално Трендафилов е отклонил предложението за проверка между двата тима, тъй като спарингът е няколко дни преди важния мач с Нефтохимик на 3-и септември, но след размисъл се е съгласил. В тази среща специалистът ще използва футболистите, които по-малко влизат в игра, за да трупат игрови опит срещу елитен тим и да могат да стигнат титулярите.

В момента Трендафилов мисли само за предстоящото домакинство на Любимец, тъй като трите точки в тази среща според него са задължителни.

„Ако не спечелим мача с Любимец, ще омаловажим добрата игра срещу Ботев. Длъжни сме да направим добър мач, за да могат футболистите да си върнат самочувствието, което е необходимо, за да играеш в Спартак”, каза треньорът на Спартак 1918 Димитър Трендафилов.