Черно море загуби в Перник за Купата на България

Автор:

ВарнаУтре

Всичко от Автора

"Моряците" отпаднаха от Миньор след изпълнение на дузпи

Отборът на Черно море отпадна от турнира за Купата на България от Миньор (Перник).

„Моряците” не успяха да се класира на 1/8-финал в турнира и загубиха с 4:6 след изпълнение на дузпи.
В редовното време срещата завърши при резултат 1:1. Футболист на домакините си отбеляза автогол в 27-ата минута и по този начин дадоха надежди на варненци, че могат да спечелят тази среща. През втората част гостите не успяха да запазят преднината си, като в 62-ата минута Василев изравни и така се стигна до две продължения по петнадесет минути, които двата отбора изиграха доста предпазливо.

Въпреки това Миньор Перник имаше териториално преимущество, което обаче не даде рузултат. Интересно е да се отбележи, че Черно море игра с човек по-малко 35 минути, след като в 85-ата минута Сашо Александров получи втори жълт и респективно червен картон и напусна принудително.