Волейболистките с първи успех в шампионата

11-12-2011, 10:09

АРХИВ

С 3:0 гейма варненки се наложиха над Феникс 09 (Шумен)

Волейболистките на Спартак Интерком Груп успя да победи като Феникс 09 (Шумен) с 3:0 гейма в мач от петия кръг на Държавното женско първенство по волейбол игран във Варна.

С този успех варненки извоюваха първа победа в шампионата, като са на предпоследното шесто място във временното класиране с една победа и 4 загуби. Шуменки пък са в дъното на таблицата без нито един успех досега.
Дерби между двата последни отбора не се получи, като волейболистките на Спартак не позволиха реална съпротива от страна на гостенките. Представителките на домакините започнаха мача отлично, като още от самото начало подеха инициативата и бяха водещата сила на игрището. И през трите гейма със силен сервис те правеха голяма разлика в своя полза, като затвориха мача чисто само за 65 минути игра.