Избрани Новини
Жоро Илиев с най-много голове за Черно море
С 29 отбелязани попадения капитанът на "моряците" се нарежда на челна позиция по реализирани голове от всички футболисти, които в момента носят фланелката на тима от Тича.
От всички играчи, които в момента носят фланелката на варненския клуб, Жоро има най-много отбелязани голове в противниковата врата - 29. На втора позиция се нарежда друг любимец на привържениците на „моряците" - Миро Манолов, който има отбелязани 24 попадения. На трето място е централният защитник Александър Александров, който има реализирани 14 попадения. След тях четвъртата позиция си делят рекордьорът по изиграни мачове с фланелката на „Черно море" Станислав Стоянов и нападателят Георги Божилов. И двамата имат отбелязани по 8 гола за тима от „Тича".
По 4 попадения са реализирали Дончо Атанасов и Румен Николов, с по три са спряганият за сигурно ново попълнение в „Заря" (Луганск) Ермес Паломино и Мишо Лазаров. С две попадения е Сашо Александров, а с по едно са Самуел Камазола и Росен Колев.
Топ Новини