Поляци писаха четворка на Черно море

07-02-2012, 17:42

ВАРНАУТРЕ.БГ

При свършен мач след почивката варненци се раздвижиха и в 72-рата минута Георги Илиев уцели гредата, а малко след това с почетно попадение се размина Симеонов.

Отборът на Черно море записа втора загуба без отбелязан гол в Анталия.

Този път „моряците” паднаха по-тежко – с 0:4, от 10-ия в полския елит Ягелония. Поляците откриха в 4-ата минута, а между 14-ата и 18-ата Георги Илиев и Паломино пропуснаха да изравнят. Последваха две бързи попадения на Ягелония в 22-рата и 24-тата минута, а в 39-ата минута резултатът набъбна на 4:0 в тяхна полза. При свършен мач след почивката варненци се раздвижиха и в 72-рата минута Георги Илиев уцели гредата, а малко след това с почетно попадение се размина Симеонов.

Съставът: Денчев (61-Пл.Колев), С.Александров, Ал.Александров (75-Сталев), Р.Колев (75-Радев), Андреев (46-Попов), Илиев, Симеонов, Фернандес (68-Адисон), Божилов, Атанасов (61-Капитанов), Паломино (46-Манолов).