Избрани Новини
Бойко Борисов - варненски зет, кметът змей с четири глави
Откъдето е жената, там е държавата. Да си вземе варненка, да видим какъв мъжкар ще е тогава. Лесно се управлява държава, трудно се управлява жена, особено варненка
Лесно се управлява държава, трудно се управлява жена, особено варненка, сподели за ВарнаУтре.бг лидерът на партията Росен Марков. За рожденния ден на Борисов, с пожелание за здраве и усмивки, той е подготвил специална изненада. Ще му подари два албума със снимки. Единият е на 13 варненски хубавици с надпис "Избери българското. Избери варненското". "Нека да го видим като се ожени какъв мъжкар ще е. От където е жената, там е държавата. Само ние ли сме балъци да се женим", казва ексцентричният Марков.
Вторият албум - подарък за Борисов е с 13 снимки на известни футболисти. Сред тях са Пеле, Роналдо, Стоичков, Бекъм, Гунди, Бербатов. 13-тото място разбира се е запазено за премиера.
От партията на българските мъже са подготвили изненада и за кмета Кирил Йорданов, който е рожденик утре. Неговият подарък ще бъде картина със змей. "Той има четири глави, колкото са и мандатите на Йорданов. Главите са около общината. Това е единственият змей, на който главите се увеличават", сподели още Марков. Уникалната картина ще бъде връчена лично на кмета. Това обаче няма как да се случи утре, защото Йорданов е в отпуска до края на месеца. В първият му работен ден ще бъде организирана и "изненадата".