Изневери на max заради ЕВРО 2012

Новините

23-06-2012, 08:10

Автор:

ВарнаУтре

Всичко от Автора

Сайт за извънбрачни връзки във Великобритания е регистрирал нарастване със 77% на жените, търсещи секс по време на Европейското първенство по футбол.

Сайт за извънбрачни връзки във Великобритания е регистрирал нарастване със 77% на жените, търсещи секс

по време на Европейското първенство по футбол, пише "Стандарт". Модераторите на IllicitEncounters.com, който има над 680 хил. потребители, се втрещиха, виждайки рязката промяна на поведението на потребителите по време на мачовете. Във вторник вечер, когато Англия игра срещу Украйна за място на четвъртфиналите, интересът на жените към сайта се е повишил с цели 82%. Подобно увеличение е регистрирано и по време на мачовете на Англия срещу Франция и Швеция. Приблизително същия процент важи и за мъжете, които застават пред телевизора - общо взето колкото повече мъже гледат, толкова повече отчаяни съпруги търсят авантюри, казва говорителката на сайта Роузи Фрийман-Джоунс. Футболът и изневерите вървят пропорционално.

Активността на сайта се очаква да нарасне още в хода на турнира и да достигне връхна точка по време на четвъртфинала на 24 юни между Англия и Италия.