Старшата на Черно море завърши 3:3 със Суворово в контрола

26-07-2012, 16:03

chernomorepfc.bg

Неофициален дебют за варненци направи синът на треньора на вратарите в представителния тим на моряците Георги Ставрев

Юношите старша възраст на Черно море направиха зрелищно реми 3:3, като гости на един от водещите тимове в Североизточната В група – Суворово.

Домакините влязоха по добре в контролата и до 30-ата мин вече водеха с 2:0, но малко преди почивката Диян Малчев върна едно попадение. През второто полувреме моряците излязоха коренно преобразени и след голове на Петко Цанков и Никола Найденов стигнаха  до  пълен обрат. Веселин Тисовски, Малчев и Цанков  пропуснаха да затвърдят успеха и малко преди края Суворово се добра до равенството. „Не съм доволен от начина по който влязохме в мача. Първите 30 минути ги проспахме, но след като направихме няколко смени, всичко си дойде на мястото“, каза за ВарнаУтре.бг Тодор Каменов

Следващата проверка на формацията която през новия сезон ще представя Черно море в Елитната юношеска група до 19 г., е в събота от 18 ч., под моста срещу Черноморец Балчик. На 1 август (сряда) момчетата на Тодор Каменов отново ще играят с „балчишките акули“ на стадиона в Оброчище, а на три дни по-късно се предвижда спаринг с Бяла. На 8 варненци ще приемат под моста Суворово. Ако БФС отложи старта на първенството заради отказа на Своге и Сливен, моряците ще търсят съперник за още една проверка.а

Съставът на Черно море: Георги Ставрев (46-Иван Христов), Костадин Иванов (46-Александър Александров), Георги Радев, Петър Петров, Николай Атанасов (60-Христо Андонов), Веселин Тисовски (46-Петко Цанков), Теодор Кьосев (46-Александър Милев),Стелиян Евтимов (40-Симеон Неделчев), Мустафа Мустафа (46-Георги Атанасов), Никола Найденов, Диян Малчев (75-Карен Мадоян).