Автор:

ВарнаУтре

Всичко от Автора

Възпитаниците на Тодор Каменов надиграха третодивизионния тим с 2:1

В петата си контрола от лятната подготовка юношите старша възраст на Черно море победиха един от най-силните отбори в Североизточната В група Суворово с 2:1.

Моряците излязоха напред в резултата в 25 минута, след отличен самостоятелен пробив на Атанас Илиев. 10 мин по късно гостите изравниха след колективна грешка в защитата на варненци. В 65-ата минута Веселин Тисовски донесе успеха на домакините, след като засече с глава центриране от ъглов удар.

Наставникът Тодор Каменов сподели пред клубния сайт , че е доволен от показаното срещу такъв силен съперник , но има още няколко детайла за усъвършенстване. Последната проверка на юношите преди старта на шампионата е в събота от 10 ч , на стадиона под Аспаруховия мост срещу Овеч Провадия.

Сезонът в Елитната ни група до 19 започва следващия уикенд , когато  моряците гостуват на ЦСКА.

Съставът на Черно море: Иван Христов,Костадин Иванов/46-Петко Цанков/,Георги Радев, Слави Сталев/46-Петър Петров/, Александър Милев/46-Николай Атанасов/, Теодор Кьосев/46- Станислав Николов/, Никола Найденов/60-Георги Атанасов/

Стелиян Евтимов/46-Мустафа Мустафа/,Бекир Расим, Диян Малчев/46-Веселин Тисовски/,Атанас Илиев.