Избрани Новини
Гранд Про е отбор на месец август
Състезател по конен спорт е спортист №1 на Варна
Това е Димитър Веселинов, който се завърна от държавното първенство в Пловдив с два златни медала. Той спечели и квота за Балканските игри. Негов треньор е г-н Манев.
За отбор на месеца бе избран шампионът на България по футзал Гран Про, който се представи отлично в предварителния кръг на шампионската лига на УЕФА. Президент на клуба е Димитър Крастев, а играещ треньор Димитър Пантев, който си пожела през новия сезон нова титла и възможност отново да играе шампионска лига.
Състезателят по класическа борба Нестър Нестъров се пребори за първото място в анкетата за №1 на варненското спортно училище за този месец. Нестър направи добро представяне на ЕП за кадети, въпреки 7-то си място. Негов треньор е Христо Филчев.
Победител в анкетата “Спортист на Варна” след гласуване в едноименния сайт стана състезателят по тенис на “Ч.море Елит” Калоян Вълчев. Треньор на състезателя е Кристиян Илиев.