Автор:

ВарнаУтре

Всичко от Автора

Отменят гол на суворовци заради засада

Отборът на Суворово успя да удържи нулевото равенство срещу тима на Балчик с 10 души в дербито на Североизточната В група.

Суворовци останаха с човек по-малко в 20-ата минута, когато за втори жълт картон бе изгонен Преслав Пасев. Срещата се игра в Албена, където домакинства тимът от Балчик, тъй като на стадиона на балчишките акули тече ремонт. Предвид численото си превъзходство, домакините пропуснаха 4-5 чисти положения за гол.

Най-чистите от тях бяха на юношата на Черно море Румен Александров и таланта на Левски Иво Михайлов. Вторият излезе сам срещу вратаря на гостите, но не успя да реализира. 10 минути преди края на мача голмайсторът на Суворово Никола Василев вкара топката в мрежата на Недело Добрев - Бирата, но голът бе отменен заради засада. Според гостите такава е нямало и реферът е ощетил суворовци с това отсъждане.

„Нямаше никаква засада, голът си беше редовен“, коментира пред VarnaUtre.bg футболистът на Суворово Генади Луго.