Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите,
които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии.
За повече информация, моля запознайте се с обновените
“Политика за Поверителност” и “Политика за Бисквитки” на АЛТЕРНАТИВ МЕДИЯ ГРУП ЕООД.
Остават ни 3 години живот, твърди изследователят Фриц Бернкоф
След като 21 декември 2012 година не се оказа фатален за света, окултисти започнаха да се надпреварват да определят нова дата за настъпването на дългоочаквания Апокалипсис.
Преди броени дни планетите се подредиха в една линия, но мистичната Нибиру остана само във фантазията на окултистите, които предричаха сблъсък със Земята. Един от многобройните изследователи на календара на маите Фриц Бернкоф обаче обяви, че краят на света е все така близо. Според него ни остават три години живот.
Апокалипсисът ще настъпи на 3.09.2015 година обяви Бернкоф, предава Блиц.