Личен АРХИВ

Автор:

varna.utre.bg

Всичко от Автора

Бившият футболист на Черно море Янчо Андреев подписа договор с Турци. Това е четвъртодивизионният тим на Едирне. Според футболиста първенството в южната ни съседка е доста силно, въпреки че става въпрос за четвърта дивизия. Янчо парафира контракт до лятото, с идеята, че при евентуален интерес от страна на друг отбор, ще бъде свободен след края на сезона. До този момент тимът на Андреев е изиграл един официален мач от първенството и въпреки че неговият отбор е загубил с 0:3, Яната е играл доста силно.

Андреев бе на Тича от 2010/2012, като по време на престоя си в Черно море има изиграни 10 мача и отбелязан 1 гол. След като разтрогва договора си с моряците, Янчо преминава в тима на Калиакра, където за един сезон е играл в 12 мача и е вкарал 2 гола.