Бяла нанесе първа загуба на Тича (Долни чифлик)

Георги Глушков вкара единствения гол в мача

Отборът на Черноморец (Бяла) нанесе първа загуба на Тича (Долни чифлик) в тазгодишното издание на Североизточната "В" група. На собствения си стадион тимът, воден от Красимир Зафиров, надигра Тича с 1:0. Единственият гол в срещата падна в 30-ата минута, като негов автор стана юношата на Спартак Варна Георги Глушков. Защитник на гостите се опита да изчисти топката, но тя срещна тялото на Глушков и прехвърли вратаря Неделчо Добрев. През първата част Драго Николов от Тича пропусна да отбележи, а след почивката това направиха и Мартин Христов и Дидо Малчев.

"Изпуснахме няколко положения, а те ни отбелязаха гол с голяма доза късмет. Просто не успяхме да вкараме, каза треньорът на Тича Тошко Каменов.

Колегата му от Бяла Красимир Зафиров пък съжалява, че неговите подопечни не са успели да победят гостите с по-голяма разлика - "Играхме добре и можехме да бием с повече голове. Петър Велинов изпусна сам срещу вратаря. Опита се да го прехвърли, но не успя. А съдията ни ощети, като не ни даде чиста дузпа, след като Венци Маринов събори Велинов в наказателното поле", каза пред Varnautre.bg Зафа.

Съставите

Тича (Долни чифлик): Неделчо Добрев, Костадин Иванов, Венци Маринов, Вилян Николов, Александър Милев, Христо Димитров (60 - Тодор Каменов), Никола Найденов, Диян Кателиев, Драго Николов (75 - Миро Мирославов), Диян Малчев, Мартин Христо

Черноморец (Бяла): Костадин Иванов, Никола Христов, Мартин Любенов, Тодор Вълев, Димитър Кунев, Ерхан Хайридин, Георги Глушков, Николай Станчев (75 - Бойко Косев), Петър Велинов, Николай Ненков (82 - Атанас Йовчев), Десислав Дяков (65 - Траян Бебров) Атанас Йовчев