Автор:

Varnautre.bg

Всичко от Автора

Бяла с 2:2 в Две могили

Суворово загуби гостуването си на Кубрат с 0:1 в мач от 7-ия кръг на Североизточната "В" група. Единственият гол в мача падна в 37-ата минута след изстрел от около 25 метра. "В Кубрат има доста опитни и добре подготвени футболисти. Въпреки това, разликата между двата отбора я направи този удар от далеч. През втората част се опитахме да ги притиснем, но така и не успяхме да създадем чисто голово положение", каза за Varnautre.bg треньорът на Суворово Гавраил Гавраилов.

В друга среща от този кръг, тимът на Черноморец Бяла завърши наравно 2:2 с Две могили като гост. Въпреки, че домакините повеждаха на два пъти, тимът, воден от Красимир Зафиров, изравняваше чрез Петър Велинов и Али Алиев. В самия край на мача гостите можеха дори да си тръгнат с успех от Две Могили, но Алиев изпусна чисто положение.