Бакари вкара два за победа на Черно море срещу Любимец

20-10-2013, 18:56

Автор:

Varnautre

Всичко от Автора

Mоряците на Гонзо изпревариха с една точка и едно място в класирането тима на Левски

Черно море победи Любимец с 2:0 и вече е шести в класирането. С тази победа моряците на Гонзо изпревариха с една точка и едно място в класирането тима на Левски. Черно море е шести, а Левски остана на седмото място в подреждането на отборите от А група.

Бакари изведе домакините напред след пас на Тодор Паланков и нападателят прати топката в мрежата за 1:0. Малко по-късно Симеон Райков можеше да направи авансът на домакините още по-комфортен, но вратарят на Любимец спаси удара му. Постепенно гостите се окопитиха и в последните минути на полувремето чрез Дончо Атанасов имаха добри възможности да изравнят, но бившият играч на Черно море пропусна.

В 57-та минута Бакари вкара втория си гол в мача и общо четвърти за Черно море. Иван Коконов бе автор на головия пас, след който резултатът стана 2:0. Домакините продължиха да доминират до края на двубоя, но липсата на шанс ги лиши от класическа победа в двубоя. Най-чистото положения за почетен гол на гостите пък пропусна Майкъл Тевия, който можеше да направи загубата на гостите по-почетна.