varnautre.bg

Още по Темата:

Черно море само с юноши срещу Литекс

Моряците паднаха с 2:4 във Варна

Под проливния дъжд на стадиона под Аспаруховия мост дублиращият тим на Черно море отстъпи с 2:4 на Литекс в мач от 5-ия кръг на Младежката група до 21 години, който се игра на стадион "Корабостроител" под Аспаруховия мост. Варненци влязоха в боя с голямо желание, но класата на ловчанлии, подкрепена с кадри от основния тим, оказа влияние за крайния резултат.

Още в 15-ата минута Литекс стигна до гол след изстрел извън пеналта, а през втората част резултатът набъбна до 0:4. Почетните голове за “моряците” реализираха Ст. Иванов и Кр. Пешков.

Наставникът Станислав Стоянов е недоволен от резултата, но похвали състава, който се е раздал на тежкия терен срещу класен съперник.

Съставът на Черно море: Хр. Христов, Ст. Иванов, Ангел Маринов, Георги Гушлев, Мартин Костадинов, Карен Мадоян (65 – Ил. Неделчев), Ал. Йовчев, Емил Илиев (85 – Ал. Михайлов), Ал. Попов, Н. Минков (75 – Д. Балев), Кр. Пешков.