varnautre.bg

Още по Темата:

Тича с първи успех във "В" група, Марто Христов с два гола

Tимът от Долни чифлик с втора домакинска победа

Отборът на Тича (Долни чифлик) разгроми Доростол 2013 (Силистра) със 7:0 в мач от 4-ия кръг на Североизточната "В" група. Срещата се игра на стадион "Младост" във Варна. Два гола за победителите реализираха Мартин Христов и Драго Николов, а по един добавиха Денис Андреев, Никола Найденов и играещият треньор Тодор Каменов.

Головата фиеста започна Никола Найденов, който откри резултата в средата на първата част, а до почивката Тича вече водеше с 3:0 след два гола на Драго Георгиев.

През втората част Тодор Каменов покачи на 4:0 от пряксвободен удар, а Мартин Христов на два пъти и Денис Андреев оформиха крайното 7:0.

В следващия кръг Тича гостува на Провадия, а Доростол 2013 приема Черноморец Бяла, който вчера загуби с 0:3 от Калиакра в Аксаково.