Черно море продължава да мечтае за 6-ото място

03-10-2014, 18:24

varnautre.bg

Варна Утре

Тимът на Никола Спасов удари Хасково с 1:0 като гост

Черно море продължи да преследва целта си - класиране в първата шестица на "А" група, след като взе важна победа в първенството. Моряците удариха Хасково с 1:0 като гости в мач, в който чистите голови положения почти липсваха.

През първата част домакините имаха лек превес и изпуснаха две положения.

В 31-ата минута Дончо Атанасов навлезе в наказателното поле и шутира, но покрай Георги Китанов в аут.

Секунди преди почивката Мартин Райнов изведе Емил Ангелов, но ударът на опитния нападател отново не намери целта.

През втората част моряците взеха инициативата и стигнаха до няколко опасни ситуации пред вратата на Николай Банков.

При една от тях в 66-ата минута Стенио пусна хитър пас към Иван Коконов, който преодоля двама защитници и откри резултата с хубав прехвърлящ удар.

До края възпитаниците на Никола Спасов затвориха играта и не позволиха на съперника си да вкара изравнителен гол.