Женският тим на Спартак с равенство у дома

varnautre.bg

Още по Темата:

Спартак - Екомет 0:0 в снимки

Възпитаничките на Елена Пеева завъртяха 0:0 с Екомет 90 (Пловдив)

Женският футболен отбор на Спартак (Варна) завърши наравно 0:0 при домакинството си на Екомет 90 (Пловдив), в среща от 9-ия - последен кръг от първенството. Двубоят се игра на стадион "Локомотив".

През първата част гостите удариха греда след добра контраатака, а малко преди почивката изстрел от далечна дистанция на Женя Стрезова изненада вратарката на пловдивчани. Иванка Димитрова не успя да прецени добре параболата на топката, след като я остави да топне и да я прехвърли куриозно, но за съжаление на варненки кълбото кацна на напречната греда.

През второто полувреме и двата тима имаха своите шансове, но така и не успяха да ги реализират.

"Момичетата се раздадоха, но нямахме късмет, за да отбележим гол. Гостите от Екомет също имаха своите шансове. Мачът се развиваше така, че който успееше да вкара гол, той щеше да спечели трите точки. Играхме на приливи и отливи, което е обяснимо, предвид това, че сме млад отбор. Хубавото обаче е, че се вижда сериозна перспектива“, заяви за varnautre.bg треньорката на варненки Елена Пеева.

Преди зимната пауза Спартак приема на ЛП Суперспорт в отложен мач от 7-ия кръг на първенството. Двубоя ще се играе в неделя (23 ноември) от 12,30 ч.

СНИМКИ ОТ МАЧА ТУК!

Съставът на Спартак: Билия Янкова, Симона Симонова, Гергана Митрева, Магдалена Бончева, Денислава Вълчинова, Благовеста Бончева, Мария Георгиева, Моника Михалева, Ирена Атанасова, Жена Стрезова, Тея Пенкова (Моника Чернева и Мариела Недева

Съставът на Екомет 90: Иванка Димитрова, Десислава Маринова, Мария Павлова, Иванка Колева, Анна Георгиева, Анна Махарадзе, Калина Георгиева, Теодора Павлова, Даяна Георгиева, Инна Димова, Мариана Гогова (Нина Георгиева, Теодора Славчева, Златомира Илиева, Ивелина Куцарова)