Черно море със загуба в Разград

12-04-2015, 17:21

varnautre.bg / архив

"Моряците" отстъпиха на Лудогорец с 0:1 в Елитната група до 17 г.

Юношите младша възраст на Черно море загубиха гостуването си на Лудогорец с 0:1 в среща от предпоследния 33-и кръг в Елитната ни футболна група до 17 години.

Двубоят се игра на изкуствения терен в Разград и докато се адаптират към настилката "моряците" допуснаха ранен гол още в 5-ата минута. До края на първото полувреме играта бе равностойна, а след почивката гостите пропуснаха две отлични възможности да отбележат.

Първо удар на Светослав Павлов мина встрани, а в последната минута Слави Славов бе изведен сам срещу вратаря, но се засуети и топката му бе избита.

В последния 34-ти кръг от първенството, Черно море приема връстниците си от Чавдар (Етрополе) на 19-ти април (неделя) от 10.30 часа.

Съставът на Черно море 17: Павлин Евтимов,Светослав Павлов,Цанко Иванов, Николай Николаев,Марин Сираков/60- Владислав Данчев/,Габриел Атанасов,Костадин Димитров, Николай Богданов,Илиан Илиев,Валери Христов/40-Мартин Петров/, Слави Славов.