© Varnautre.bg | Ивайло Борисов

Още по Темата:

Черно море - Берое 5:0 (фоторепортаж)

"Моряците" на Георги Попов газят с 5:0 Берое

Отборът на Черно море записа втори успех в Елитната група до 17 години. На стадион "Корабостроител" под Аспаруховия мост "моряците", водени от Георги Попов, разгромиха тима на Берое с 5:0, в мач от третия кръг на шампионата.

По два гола за успеха реализираха Венцислав Анастасов и Георги Георгиев, а един добави Калоян Гиев.

През първата част двата тима стояха равностойно на терена, като гостите от Стара Загора реализираха ранен гол, който обаче бе отменен заради засада. В 22-ата минута Ивелин Маджаров изпусна да изведе своите напред в резултата, но 10 минути по-късно това стори Венци Анастасов.

ОЩЕ СНИМКИ ВИЖ ТУК!

През втората част "моряците" имаха тотално превъзходство в мача и успяха да вкарат още четири попадения за крайното 5:0.

В следващия кръг Черно море гостува на Пирин (Благоевград). Срещата е в събота от 10,30 часа.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Мартин Станков, Виктор Христов, Кирил Радев, Добромир Добрев, Ертан Томбак, Емил Янчев, Ивелин Маджаров, Венцислав Анастасов, Георги Георгиев, Данаил Димов (Калоян Диев, Ферай Кадир, Влад Михайлов, Даниел Димов).