Черно море победи Лудогорец в Елитната до 17 години

Мартин Станков донесе успеха на "моряците"

Отборът на Черно море постигна успех с 1:0 срещу Лудогорец, в мач от 5-ия кръг на Елитната група до 17 години. Единственият гол в мача реализира Мартин Станков в 8-ата минута.

Разградчани стартираха двубоя с ранен гол, който бе отменен заради засада. В 8-ата минута "моряците", водени от Георги Попов, хванаха съперника на контраатака и с няколко бързи подавания откриха резултата чрез Мартин Станков. Веднага след това Лудогорец имаше две-три чисти ситуации, но стражът Иван Дюлгеров опази вратата си.

През второто полувреме и двата тима имаха добри положения, но така и не успяха да ги реализират.

ОЩЕ СНИМКИ ВИЖ ТУК!

"Доволен съм от победата и мъжката игра на момчетата. Имаше и брак, но себераздаването и хъсът, с който играхме днес, е похвален. Именно това ни липсваше в първите мачове от началото на първенството", каза треньорът на Черно море Георги Попов.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Мартин Станков, Виктор Христов (65-Кирил Радев), Кристиян Арсовски, Добромир Добрев, Ертан Томбак, Емил Янчев, Румен Касабов (60-Калоян Гиев), Георги Георгиев, Данаил Димов (50-Даниел Димов), Ивелин Маджаров (70-Николай Тодоров).