Черно море разгроми Спартак в Елитната до 15 г.

26-09-2015, 14:29

varnautre.bg / архив

"Моряците", водени от Мартин Христов, удариха съперника с 4:0

Талантите на Черно море, родени през 2001 година, разгромиха връстниците си от Спартак 198 с категоричното 4:0, в среща от 3-ия кръг на Североизточната зона от Елитната група до 15 години.

Поредното издание на варненското дерби започна с надмощие на "моряците", които взеха комфортна преднина след попадения на Велислав Василев в 10-ата и Иван Иванов в 27-ата минути.

Успокоени от аванса си, домакините проспаха първите минути на второто полувреме и едва в края на двубоя наказаха още два пъти "соколите" чрез Никола Караиванов и капитана Мартин Минчев.

Наставникът на победителите Мартин Христов сподели, че е доволен от представянето и резултата. Той обаче не спести и критиките към възпитаниците си, заради неоправданото отпускане веднага след почивката, пише клубният сайт на Черно море.

Следващата събота варненци, които са лидери в класирането с пълен актив от 9 точки, гостуват на Лудогорец в Разград.

Съставът на Черно море: Николай Стоянов /36-Иван Дичевски/, Филип Иванов /55-Мердин Адем/,Ангел Игнатов,Дамян Дамянов/55- Даниел Стоянов/,Павел Георгиев,Християн Фоти,Кристиян Парашкевов/57-Ерих Шабан/,Иван Иванов, Мартин Минчев, Велислав Василев, Тугай Неджет/45-Никола Караиванов/.