Черно море губи от Литекс на два фронта

27-09-2015, 13:10

varnautre.bg / архив

"Моряците" падат с 0:2 и 1:3 в Елитните групи

Две загуби от Литекс записаха талантите на Черно море в Елитните групи до 17 и 19 години. "Моряците" старша възраст отстъпиха у дома с 0:2, като и двата гола за "оранжевите" паднаха през втората част на двубоя под Аспаруховия мост.

В 6-ия кръг на Елитната група до 17 г. пък варненци загубиха с 1:3 при гостуването си в Ловеч. Домакините откриха резултата още в 5-ата минута след бърза атака през центъра, но "моряците" изравниха в 30-ата след отлично изпълнен пряк свободен удар на Данаил Димов.

В началото на второто полувреме ловчанлии покачиха на 2:0, а малко преди края оформиха и крайния резултат.

В следващия кръг 19-годишните"моряци" гостуват на Пирин в Благоевград, докато в събота младшата приемат тима на Локомотив (Пд).