Автор:

ВарнаУтре

Всичко от Автора

Черно море падна с 0:1 от лидера Септември

Юношите младша възраст на Черно море записаха загуба при гостуването си на лидера Септември (София) с 0:1, в дербито на 12-ия кръг в Елитната група до 17 години. Първото полувреме бе равностойно без опасности пред двете врати.

През втората част варненци имаха възможност да решат двубоя в своя полза, но Георги Георгиев останал само срещу стража на противника, прехвърли и вратата в опита да си преодолее вратаря. В даденото от съдията продължение домакините стигнаха щастливо до успеха, след като реализираха дузпа за игра с ръка в наказателното поле.

Следващата събота Черно море приема Черноморец (Бургас).

Състав Черно море: Иван Дюлгеров, Кирил Радев, Виктор Христов, Ертан Томбак, Кристиян Арсовски, Емил Янчев, Мартин Станков (60 Калоян Диевски), Румен Касабов, Никола Тодоров (65 Ивелин Маджаров), Илиан Илиев (40 Венцислав Анастасов), Георги Георгиев (74 Дадниел Димов).