Спартак (Варна) изпрати Росен Кирилов с победа

Автор:

Varnautre.bg

Всичко от Автора

„Соколите“ завършиха като лидери във Втора лига с актив от 72 точки.

Спартак (Варна) изпрати сезона с победа над Спартак (Плевен) с 2:0 в морската столица.

Това стана в среща от последния 34-и кръг на Втора лига, като след нея “соколите” завършиха като лидери с актив от 72 точки. Техният противник пък финишира 10-и с 45 пункта.

Мачът бе без никакво значение и за двата тима.

Това бе и последна среща на Росен Кирилов начело на варненци, като отборът ще има нов треньор до броени дни.

Александър Цветков откри за Спартак с попадение в 27-ата минута, а Ахмед Ахмедов оформи крайния резултат с гол в 71-ата минута.

В присъствието на много фенове и деятели под възгласите „Соколи, юнаци“ се състоя церемонията по награждаването на Спартак Варна.

Главният секретар на ЗС на БФС Пламен Хаджийски връчи на играчите на Спартак Варна медалите за завоюваното първо място във Втора Лига.

Капитанът на тима Виктор Митев получи и купата на победителите. Бутилки разлято шампанско и мощни фойерверки подпечатаха завръщането на отбора в efbet Лига.

Фенове и играчи се снимаха за спомен след края на церемонията.