Големи драми в Спартак (Варна)

Спорт

28-05-2025, 13:04

Снимка:

Спартак (Варна)

Автор:

Varnautre.bg

Всичко от Автора

Драми е имало в Спартак (Варна) преди последния мач за сезона в Стара Загора.

На вратаря Никола Виденов е било казано, че ще попадне в групата, но няма да пази срещу Берое, тъй като титуляр ще е Максим Ковальов.

Тогава Виденов отказал да пътува, тъй като неговият договор изтича през юни и той ще напусне като свободен агент.

Австрийският защитник Феликс Щраус пък участвал пълноценно в заниманията през седмицата, но часове преди варненци да тръгнат за града на липите, мистериозно се е разболял.

Все пак по време на срещата под Аязмото имаше и добра новина за „соколите“. Тя бе свързана с изявите на техния юноша Кристиян Курбанов, който изигра много силно полувреме като вътрешен полузащитник.

За съжаление той падна на рамото си и почувства болки в ключицата, заради които бе принудително сменен на почивката. Оказа се обаче, че няма счупване и Кристиян ще е готов за началото на лятната подготовка, която на този етап не е ясно кога ще започне.