Спартак (Варна) очаква двама национали под Аязмото

Спорт

17-11-2025, 16:54

Снимка:

Спартак (Варна)

Автор:

Varnautre.bg

Всичко от Автора

Състоянието на нападателя Луис Пахама се подобрява и той тренира, но е аут за Берое.

Полузащитниците на Спартак (Варна) Цветослав Маринов и Дамян Йорданов няма да се приберат във Варна след втория мач на младежкия национален отбор на България.

„Не е редно да бият толкова път, след като и без това ще са уморени. Те ще направят лека тренировка в София в четвъртък преди обед и тръгват за Стара Загора, където ще се присъединят към нас“, заяви Гьоко Хаджиевски.

Треньорът на „соколите“ призна още, че Тиерно Милимоно е изкарал вирус, заради който е пропуснал няколко тренировки. Левият бек обаче е подновил тренировки в очакване на своя дебют за тима.

Състоянието на нападателя Луис Пахама се подобрява и той тренира леко, но въпреки това ще пропусне и гостуването на Спартак (варна) в Стара Загора на Берое в петък.