Избрани Новини
Смениха ръководството на Североизточното държавно горско предприятие
Предприятието управлява държавните горски територии в четири административни области, обхващащи Шумен, Варна, Добрич и част от Търговище.
Със заповеди на министъра на земеделието и храните Иван Христанов са освободени директорите на три от шестте държавни горски предприятия. Промените са част от управленските мерки за повишаване на ефективността и устойчивото управление на горските ресурси.
За директор на "Северозападно държавно предприятие"-Враца е назначен Цветко Цветков. Ръководството на "Северноцентрално държавно предприятие" – Габрово поема Иван Степанов, а "Североизточно държавно предприятие"–Шумен ще бъде управлявано от Цветелин Миланов. Предприятието управлява държавните горски територии в четири административни области, обхващащи Шумен, Варна, Добрич и част от Търговище, предаде БГНЕС.
Със заповеди на министъра на земеделието и храните са извършени и промени в състава на управителните съвети на държавните предприятия по Закона за горите.