Летище-Варна открива сезона с „Лятна фиеста“

Мисия Варна

27-05-2012, 14:17

Снимка:

Архив

Автор:

ВарнаУтре

Всичко от Автора

Уникално барманско шоу, освежаващи коктейли, истински магии и много други изненади очакват на този ден пристигащите и заминаващите туристи

Незабравими мигове подарява летище Варна на своите пътници в рамките на първата по рода си “Лятна фиеста”,

която ще се проведе на 28 май (понеделник) по повод началото на активния летен сезон. Уникално барманско шоу, освежаващи коктейли, истински магии и много други изненади очакват на този ден пристигащите и заминаващите туристи на летището. 


Специално участие ще вземе петкратният шампион в националното състезание за бармани (стил флеър) и девети в света Тихомир Михайлов, който ще приготвя освежаващи летни напитки – комплимент за пристигащите в страната ни гости.

Пристигащите на летището туристи ще запомнят първите мигове у нас и с помощта на моментни снимки, които също са част от изненадите, подготвени на варненското летище за този ден.
Магически мигове преди полета подарява летище Варна на заминаващите пътници с програмата на Arsen Маgic show.

Всички гости на летище Варна ще имат възможност да разгледат изложбата „България – атрактивна туристическа дестинация“. Пътуващата експозиция  ще гостува в Терминал 1, обществена зона, до края на месец юни.