Юноши на Черно море удариха Литекс в контрола

22-07-2012, 08:22

chernomorepfc.bg

Моряците завърши лагера в Дряново

Юношите младша възраст на варненския Черно море завършиха лагера си в Дряново с победа.

В третата си проверка родените през 1996 г. моряци надиграха връстниците си от Литекс с 2:1. Варненци доминираха през първото полувреме и взеха комфортна преднина след попадения на Илия Капитанов в 25-ата и 32-ата минута.

Малко преди почивката оранжевите оформиха крайният резултат. В първите си две контроли в Дряново моряците завършиха 0:0 с Берое и победиха Видима Раковски с 2:0.

Наставникът на тази формация която ще представя Черно море в Елитната ни юношеска група до 17 г. – Иван Николов заяви за клубния сайт на Черно море, че доволен от свършената работа .

“Изпълнихме поставените задачи в тактически план и направихме добра физическа подготовка . Очакваме с оптимизъм жребия за първенството на 25 юли”.