Спартак победи Берое с гол в 90-ата минута.

"Соколите" удариха тима от Стара Загора с 3:2 на Локомотив

С гол в 90-ата минута тима на Спартак 1918 успя да победи Берое в мач от 6-ия Елитната група до 19 г., която се игра на СК Локомотив. Соколите удариха тима от Стара Загора с 3:2, като точни за младите таланти на Румен Димов бяха Тодор Маринчев, Ерхан Васви и Ивайло Русев.

Въпреки че гостите поведоха в резултата, варненци успяха да стигнат до пълен обрат и още на полувремето водеха с 2:1.. Първо Тодор Маринчев откри в 25-ата минута от фаул, а 10 минути по-късно Васви се оказа най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле на Берое.

През втората част тима от Стара Загора успя да изравни за 2:2, а Ивайло Русев-Розата в 90-ата минута донесе успяха за "соколите" отново след меле. Така съдбата се усмихна на варненци, който само преди няколко дни загубиха нещастно от Светкавица с гол в 95-ата минута.

След тази среща тима, воден от Румен Димов се намира на 13-ата позиция с актив от 6 т. Лидер пък е отборът на Черно море с 13 т.