Черно море с нова победа в Елитната група до 17 г.

varnautre.bg / Ивайло Борисов

Още по Темата:

Младшата на Черно море бие в гол в края (фоторепортаж)

Мартин Сираков донесе трите точки в края на мача

Юношите младша възраст на Черно море надиграха с 1:0 у дома ОФК Несебър, в мач от 32-я кръг на Елитната футболна група до 17 г.

Варненци имаха надмощие през първото време, но така и не успяха да създадат чисто положение пред вратата на гостите. След почивката натискът продължи, но едва малко преди края Мартин Сираков донесе 3-те точки, след като реализира попадение в едно от поредните разбърквания в наказателното поле на гостите. Несебър също направиха няколко опасни контри.

В събота тимът гостува на Лудогорец в Разград за мач от предпоследния кръг от първенството.

Иначе в четвъртък старшата възраст на Черно море с треньор Тодор Каменов има дерби с градския съперник Спартак (Варна). Двубоят е от 16 ч. на стадиона под Аспаруховия мост.

СНИМКИ ОТ МАЧА ВИЖ ТУК »

Съставът на Черно море U17: Павлин Евтимов, Христо Илиев, Николай Николаев, Цанко Иванов, Марин Сираков, Светослав Павлов, Костадин Георгиев, Габриел Атанасов, Илиан Илиев – младши, Слави Славов, Мартин Петров (Валери Христов, Георги Радев, Владислав Данчев).