Избрани Новини
Бащата на Сияна: Молете се за Албена!
Самотна майка на 3-годишно момиченце е жената, пострадала на ралито във Варна, разкри във Фейсбук Николай Попов.
Албена Станчева е тежко пострадалата млада жена от вчерашната катастрофа на планинското изкачване “Аладжа манастир” край Варна. Албена е на 27 год., самотна майка на момиченце на 3 години. Това написа във фейсбук профила си бащата на загиналата Сияна - Николай Попов.
В момента младата жена е в критично състояние в болницата във Варна. "Интубирана, с ампутиран крак. Предстоят ѝ много операции. Майката на Албена ме помоли да дам гласност на тази трагедия. Тя не знае какво да каже на внучето си. Къде е майка ѝ…", пише още той.
И добавя: "Никой не е предупредил хората, нито е забранил да стоят на това място. Смятам, че вината е изцяло на организаторите, които са допуснали тази безумица. Малко ли хора загиват и остават инвалиди, че трябва да даваме жертви и на организирани събития? Докога?"
Николай Попов настоява за поемане на отговорност от всички замесени в тази поредна трагедия.
"Надявам се разследването да покаже кои лица са отговорни и те да понесат своето справедливо наказание. Молете се за Албена!", апелира Николай Попов.