Даниел Димитров: Разликата не е реална! 3-4 минути преди края дори водехме в резултата

11-11-2009, 15:40

ВАЛЕНТИН ВЕЛИКОВ

Загубата в Румъния от "Газ Метан" е нереална. Така коментира старши треньорът на "Евроинс Черно море" Даниел Димитров резултата от мача.

"3-4 минути преди края дори водихме в резултата, но тогава започнахме да се надпреварваме кой да греши повече и 70 секунди преди края домакините вече ни бяха дръпнали с 8 точки.

Румънците са опитен отбор и наказаха всички наши грешки. Не тежкото пътуване, по скоро голямата надморска височина ни оказа влияние, защото наложи по-чести смени. Тази загуба ни е урок.

Прибрахме се в 4,30 часа сутринта. Днес не сме тренирали. В четвъртък тренираме и петък сутринта тръгваме за Ямбол. Прибираме се и във вторник тръгваме за Самоков за мач с "Рилски спортист" от Балканската лига в сряда. Връщаме се и в събота от 18 ч сме домакини на "Спартак" (Плевен) в зала "Христо Борисов" мисля, защото "Конгресна" е заета", сподели Даниел Димитров.