Геша: Адмирации за момчетата

Можем да съжаляваме, че не успяхме да си тръгнем с 3 т., футболистите го заслужаваха, каза още наставникът на Спартак 1918

Наставникът на Спартак 1918 Георги Иванов Геша бе изключително доволен от показания характер от своите подопечни, след равенството 1:1 с Раковски.

"Поведохме с 1:0, като веднага след това се разкъсахме в средата на терена, не си подгонихме хората и допуснахме бързо изравняване. Можем да съжаляваме, имахме много положения през първата част, някой от тях доста чисти, но не успяхме да вкараме. През второто полувреме отпаднахме физически, което е обяснимо. Само за толкова ни стигнаха силите. В самия край можехме да победим, но за съжаление нямахме шанс пред гола. Доволен съм от момчетата, не мога да се сърдя на никой. Пролича си, че момчетата имаха много голямо желание, но не ни достигнаха сили за да победим. Адмирации към всички. Дадоха толкова, колкото им позволиха силите", каза пред  Varnautre.bg наставникът на Спартак 1918.

"Получихме доста пресилени картони, като на моменти си пролича лека съдийска подкрепа за домакините", завърши Геша.