Спартак 1918 с трета победа в контрола, удари и Черноморец (Бс)

16-07-2014, 19:58

varnautre.bg / АРХИВ

"Соколите" победиха бургазлии с 5:2, синът на Розата бележи

Отборът на Спартак 1918 записа трета победа в контролна среща от началото на лятната подготовка. След като записаха победи срещу ФК Бургас и Добруджа, съответно с 2:1 и 3:1, днес "соколите" надиграха с 5:2 отбора на Черноморец в Бургас. До почивката варненци водеха с 2:0 след голове на Петър Казаков и Иван Минчев.

През втората част двамата треньори направиха много смени и играта се изравни. Варненци реализираха нови три гола във вратата на "акулите", а Черноморец успя да намали, като едното попадение бе от дузпа при 2:0. Веднага след това Иван Минчев отбеляза втория си гол в мача, Дидо Христов реализира дежурното си попадение, а синът на популярния фен на Спартак 1918 Розата - Ивайло Русев  отбеляза петия гол за варненци. В самия край на мача бургазлии оформиха крайното 5:2.