Георги Илиев: Колко ни липсваше Миро... Наказанието му не бе правилно

24-11-2011, 09:32

ВАРНАУТРЕ.БГ

„Не можем да се сърдим на Паломино, всеки пропуска“, заяви капитанът

Капитанът на Черно море – Георги Илиев очаквано не остана доволен от отстраняването на тима от турнира за Купата на България.

Както е известно варненци отстъпиха на пернишкия Миньор и бяха елиминирани след изпълнения на дузпи. В редовното време срещата завърши без да бъде излъчен победител – при резултат 1:1.
„Бяхме надиграни, оставайки с 10 човека на терена. Първото полувреме се представихме много добре, но не наложихме сериозно преимущество.
Не трябва да съжаляваме за отпадането ни, въпреки че няма как да сме доволни от това. Второто полувреме бяхме малко по-разколебани и логичното се случи.
Лошото е, че ни се падат само гостувания, а нямахме и късмет. Нормално е без шанс да загубим.
Миро Манолов е важен за нас и е нормално да се е усетила липсата му. Наказанието си е наказание, въпреки че според мен то не бе правилно.
Всеки пропуска, няма проблем. Не трябва да се сърдим на Паломино“, сподели Илиев, визирайки пропуска на съотборника си от бялата точка.